Balzam Koreň (Uzur) a krém Flex Rub Basic (Uyan nomo))

Úvod ReferencieBalzam Koreň (Uzur) a krém Flex Rub Basic (Uyan nomo))

Vlasta

Dostala som balzam a krém ako darček lebo ma často pobolievajú kríže a kolená. Na kríže si dávam balzam a na kolená balzam aj krém a odkedy ich používam pravidelne, je to o polovicu lepšie.

Roman

Používam krém aj balzam na seknutý chrbát a pekne mi to uvoľní. Skúšal som to aj na udreté miesta a tiež to rýchlejšie prestalo bolieť. Kúpil som aj mame, ona väčšinou všetko ofrfle, ale toto si pochvaľuje.

Darina

Balzam sa mi dobre osvedčil pri zapálených prieduškách. Natierala som si celý hrudník aj hrdlo niekoľkokrát za deň a kašeľ zmizol rýchlejšie než zvyčajne.

Jaroslav

Používam balzam hlavne v lete na štípance od komárov. Niekoľkokrát za deň si to natriem a na druhý deň ma už nič nesvrbí a rýchlejšie miznú. Tiež keď sa spálim na slnku, funguje mi to lepšie ako hocijaké produkty z lekárne.

Lucia

Balzam som si obľúbila, natieram si s ním všetko čo ma bolí, dokonca aj čelo keď ma bolí hlava :) A je za normálnu cenu, tak s ním nemusím šetriť.

Produkty sa nachádzajú tu: Bolesti kĺbov a svalov


Pri bolestiach odporúčame balzam alebo masť nanášať čo najčastejšie, aspoň niekoľkokrát denne. Vhodná je aj ich kombinácia napr. pri bolestiach kĺbov a svalov.Uzur (Koreň) nový

 

Uyan Nomo nový (Flex Rub Basic)

 

Copyright 2022 - 2023 © dobryprodukt.sk