Doprava

Úvod Doprava

Cenník dodania tovaru a spôsob platby v rámci Slovenska


1. Slovenská pošta 1. trieda: 2,50€. Ide o doporučenú listovú zásielku s doručením väčšinou nasledujúci deň od odoslania. Aj v prípade zásielok s vysokou hmotnosťou je poštovné len 2,50€ (lebo zvyšok za Vás doplatíme :-) ). Ak si vyberiete platbu na dobierku, pošta si zaúčtuje ďalšie 1€, spolu s poštovným to bude 3,50€. V prípade menších zásielok sa často stáva (najmä v obciach a menších mestách, kde poštárky chodia autom), že je zásielka doručená domov a nemusíte pre ňu ísť na poštu. Samozrejme, nedá sa to zaručiť, preto je potrebné zvážiť, či vám nebude vadiť ísť na poštu.


2. Zásielkovňa (Packeta): 3€. Zásielka Vám bude odoslaná do predajne, ktorú si vyberiete. POZOR: doba uloženia zásielky je len 7 dní! Z-Box len 2 dni. Dobierka 1€, spolu s poštovným to bude 4€.


3. Kuriér: 3,90€ (Slovenská pošta - balík na adresu) doručenie do 2 dní od odoslania. Platba na dobierku 1€, spolu s poštovným 4,90€.


Platba vopred prevodom: 0€


Objednávky nad 100€ majú poštovné a dobierku ZDARMA.


Osobný odber nie je možný!


Doba odoslania:

Ak nie je tovar skladom, bude Vám zásielka odoslaná do 5 pracovných dní od prijatia objednávky. Doba doručenia od dátumu odoslania zásielky je 1-2 pracovné dni. Doručovanie počas víkendu neprebieha.


Pre doručenie do zahraničia si v košíku vyberte krajinu doručenia a zobrazia sa vám možnosti a ceny.


DobryProdukt.skCopyright 2022 - 2023 © dobryprodukt.sk