Prečo odporúčame čaj Aminaj Em?

 


Prečo odporúčame čaj aminaj banner s logom

Možno ste si všimli, že niektoré produkty odporúčame užívať spolu s ďalšími či následne po ich doužívaní. Najmä pokiaľ ide o protiparazitný a antibakteriálny produkt Paracleanse. Robíme to z dôvodu, že pri dodržaní komplexného postupu je možné dosiahnuť lepšie výsledky než užívaním len jedného produktu. Samozrejme, takýto postup zaberie viac týždňov, ale poznáte to: „Rýchla práca, žiadna práca“.

Počas celej kúry odporúčame piť čaj Aminaj Em. Aký na to máme dôvod?

Súčasťou detoxikácie organizmu by mala byť snaha o podporu pečene. Tento detoxikačný orgán je počas roka aj bežnou stravou zaťažený najviac, preto byliny v tomto čaji sú zamerané hlavne na tento orgán. S podporou pečene je úzko spojená stimulácia produkcie žlče a tým očista žlčových ciest. Na tieto účely obsahuje čaj Aminaj Em až 7 rôznych bylín, ktoré v takejto potrebnej kombinácii nenájdete v žiadnom predávanom čaji na Slovensku.  

Jedna z pozoruhodných bylín v tomto čaji je tzv. pečeňová a žlčníková seperbylina slamiha piesočná.slamiha-piesocna Táto bylina sa v minulosti bežne využívala aj proti cudzopasným červom, najmä škrkavkám. Bola tiež osvedčeným prostriedkom počas liečby chrípky a nachladnutia pre jej antibiotické účinky.

 

Vratič tanacetum_vulgare_l

Stimulačné účinky na pečeň a žlčník boli využívané v ľudovom liečiteľstve aj v prípade byliny vratič, no tiež nemožno zabúdať na jej antibakteriálne a protiparazitné účinky. Jednoducho boj s parazitmi ide ruka v ruke s podporou pečene a žlčníka.

 

 

Nájdete tu aj známy ľubovník bodkovaný, ktorého výťažky dobre pôsobia pri chorobách pečene a žlčníka, ale aj pri žalúdočných vredoch, pri chorobách močových ciest, no známy sa stal pre jeho antidepresívne účinky. Už stredoveký reformátor medicíny Paracelsus ho uvádzal ako najlepší rastlinný liek sveta aj vďaka účinnej látke hypericín, ktorá mu asi nejedenkrát pomohla zahnať nepríjemné nálady. Okrem iného podporuje aj dýchanie buniek, čím sa zlepšuje látková premena čo prospieva všetkým orgánom tela.

Ďalej tu nájdete ďalší silný stimulant žlče akým je púpava lekárska. Tiež stavikrv vtáči, ktorý dobre padne aj pri chorobách močového ústrojenstva a rozpúšťaní drobných močových kamienkov.

Avšak, v Sibírskom zdraví by to nešlo bez obľúbenej mäty piepornej, rumančeka a šípok, ktoré pomôžu znovu naštartovať vaše trávenie, ak ste si zase nedali povedať a zjedli ste nie len svoju večeru, ale aj ostatným, ktorí teraz na vás zlostne zazerajú.

Veríme, že aj vďaka týmto informáciám počas nepríjemných dní nesiahnete po čokoláde, ale po čaji Aminaj Em, ktorý Vám so zlou náladu nie len pomôže, ale najmä podporí pečeň aj žlčník a urovná vzťahy s celou rodinou :)

1 Balenie čaju obsahuje: 45 g - 30 nálevových vreciek po 1,5 g. Čaj Aminaj Em sa pije jeden sáčok denne, a teda jedno balenie vám vystačí na jeden mesiac.

 

Čaj Aminaj Em si môžete zakúpiť tu (kliknite na obrázok):AMINAJ EM - Bylina života