FLEX RUB BASIC (UYAN NOMO) - KRÉM NA BOLESTI KĹBOV, KRÍŽOV, SVALOV

5 hodnotení
 

Vysoká účinnosť a dobré skúsenosti mnohých ľudí predurčujú tento produkt pre pomoc pri kĺbových ťažkostiach a bolestiach rôzneho pôvodu. Upozornenie: Ide o pôvodný krém Uyan Nomo, len v novom obale a s novým názvom. Zloženie sa nezmenilo. 

Dostupnosť Skladom
€6,24    
Kód tovaru 414328
Kategória Bolesti kĺbov a svalov
 

UYAN NOMO - Krém na bolestivé kĺby, kríže, svaly (Sibírske zdravie) 

Upozornenie: Ide o pôvodný krém Uyan Nomo, len v novom obale a s novým názvom. Zloženie sa nezmenilo. 

Obsahuje hodnotnú zmes éterických silíc, výťažkov bylín a prírodných regeneračných látok. Organická síra spolu s chondroitinom urýchľujú procesy látkovej výmeny v pokožke, rastlinné výťažky a oleje upokojujú a poskytujú pocit pohodlia a pomáhajú pri kĺbových ťažkostiach a bolestiach rôzneho pôvodu.

Spôsob použitia:

Naneste krém na problémové oblasti a jemne vmasírujte. Používajte niekoľkokrát denne. Najlepšie výsledky získate po 2 týždňoch používania.

Len k vonkajšiemu použitiu. Nevhodné pre deti. V prípade, že sa u vás už skôr prejavila alergia na kozmetiku, obráťte sa pred použitím na svojho lekára.

Hlavné zložky:

jedľová smola, chondroitin, organická síra, výťažky kostihoja lekárskeho, natržnice močiarnej, papain, komplex éterických silíc (eukalyptus, jedľa, rozmarín, klinček).

Ingredients (INCI): aqua (water), ethoxydiglycol, caprylic/capric triglyceride, abies sibirica (siberian fir) turpentine, carbomer, glyceryl caprylate, menthol, camphor, papain, sodium chondroitin sulfate, eucalyptus globulus (eucalyptus) leaf oil, dimethyl sulfone, abies sibirica (siberian fir) oil, rosmarinus officinalis (rosemary) leaf oil, boswellia serrata oil, symphytum officinale (comfrey) root extract, comarum palustre (purple marshlocks) root extract, caprylhydroxamic acid, glycerin, sodium hydroxide, eugenia caryophyllus (clove) leaf oil, eugenol, limonene, linalool.

Objem: 100 ml

Výrobca: Laboratórium moderného zdravia, s.r.o., Rusko, 633004 Berdsk, Novosibirska oblasť, ul. Himzavodskaja č 11/20

Sibirske zdravie, Siberian Wellness

Objem: 100 ml